Каталог товаров

Профілактика й лікування нежиті з Loris (Лоріс), спрей для носа з Куяльника

Категории

Натуральний спрей від нежиті Loris 

комплексний захист та профілактика

З настанням осені, погода настільки стрімко змінюється, що ми навіть не можемо спланувати у що вдягнутися аби нам було комфортно весь день. Переоходження може призвести до зниження імунітету, застуди чи нежиті.
Щоб запобігти неприємності - використовуйте спрей Доктор Лоріс+ або його більш концентровану версію - Доктор Лоріс+ Форте - природний сольовий розчин з Куяльницького лиману для дітей та дорослих!

  • Дезінфікує слизову оболонку носа від патогенної мікрофлори;
  • Підвищує місцевий імунітет, а не звужує судини;
  • Прозора рідина, солонувата на смак;
  • При омиванні слизової оболонки не завдає дискомфорту;
  • Не містить судинозвужувальних інгредієнтів;
  • Не викликає алергію та звикання;
  • Не має протипоказань (окрім: дитячий вік до 1 року, гіперчутливість);
  • Ефективний спрей для лікування нежиті та від алергічного риніту.
Авжеж, ви можете застосовувати традиційний сольовий розчин (кухонна сіль + вода) чи масажувати носові проходи, як це роблять йоги. Але значно ефективніший спосіб - Доктор Лоріс. Це не просто сіль та вода, а унікальна комбінація макро- та мікроелементів з біологічно активними речовинами з лікувальної грязі стародавнього Куяльницького лиману.
Для профілактики застуди та нежиті рекомендується щодня використовувати Doctor Loris+.
Впорскувати розчин у носові пазухи щодня кількома натисканнями дозатора. Якщо вже захворіли - перейдіть на потужніший Doctor Loris+ Forte. Його концентрація в 3,5 рази більша за звичайний Лоріс.
При використанні можливе незначне пересушення слизової, але це тимчасово. Пізніше ваша слизова самостійно налаштується на потрібну їй мікрофлору.
Якщо ви відчули печіння, знизьте концентрацію:
перейдіть на Лоріс+, або розбавте Лоріс+ Форте чистою кип’яченою водою кімнатної температури.
Від нежитю нікуди не подітися, але можна вилікуватися швидше,  допомагаючи своєму організмові подолати хворобу натуральними природними засобами.
( 1 )
Рекомендуемые товары

Нет на складе

Для профилактики насморка и заболеваний носа. Полностью натуральный препарат - раствор экстракта из лечебных грязей Куяльницкого лимана, разведенного очищенной йодированной водой.
Штрихкод: 4820208710152

Нет на складе

Лечебное средство Доктор Лорис Форте+ Пеловит-Р от насморка и заболеваний носа. Полностью натуральный препарат - раствор экстракта из лечебных грязей Куяльницкого лимана, разведенного очищенной йодированной водой.
Штрихкод: 4820208710145

Нет на складе

Препарат Доктор Лорис Горло от Пеловит-Р с минералами от боли и вирусов в горле. Имеет противовоспалительное, обезболивающее, бактерицидное действие.
Штрихкод: 4820208710060

Нет на складе

Пеловит-Р Классический - это жидкий биостимулятор, экстракт лечебной грязи. При болезнях мышечной системы, соединительной ткани и опорно-двигательного аппарата, при заболеваниях сердечно-сосудистой системы, при воспалительных заболеваниях кожи и слизистых, при болезнях периферической нервной системы, при депрессии, гипотонии, плохом сне, низкой работоспособности, усталости.
Штрихкод: 4820208710015

Нет на складе

Фитобальзам с эфирными маслами для профилактики насморка. Быстро снимает заложенность носа. Обладает антисептическим и антибактериальным действием. Гипоаллергенный.

Нет на складе

Экологически чистый раствор для бытовой дезинфекции. Не требует последующего смывания. Безопасен для человека и животных.
Штрихкод: -
Комментарии
Пока нет комментариев
Написать комментарий
Имя*
Email
Введите комментарий*
Отобранные товары по составу, а не просто с названием
Отобранные товары по составу, а не просто с названием "натуральный" или приставкой "эко"
Этичная косметика и средства - не содержат элементы убийства животных, не тестируются на животных
Этичная косметика и средства - не содержат элементы убийства животных, не тестируются на животных
Принцип зеленого офиса,
Принцип зеленого офиса, "reuse" и "upcycling" всей упаковки. Социальная ответственность (проактивность, честность, благотворительность).
Бесплатная доставка по Украине от 1000грн.
Самовывоз из офиса шоу-рума г.Киев
Бесплатная доставка по Украине от 1000грн. Самовывоз из офиса шоу-рума г.Киев