Каталог товаров

Як захиститися від укусів комарів та при цьому не отруювати себе?!

Категории

З настанням тепла, активізувалися комарі, а з використанням репелентних спреїв можна зменшити їх присутність біля себе та дитини.
Репелент це речовина, яка відлякує комах, їм неприємний певний запах і вони його оминають 10-ю дорогою.
Частіше за все в засобах від комарів з мас-маркету використовують:
❌ ДЕТА (англ. DEET)
❌ Перметрин
❌ Піретроїди
❌ Пікаридин
❌ OLE та PMD заборонені для дітей молодше трьох років.
Всі ці речовини токсичні для комах та риб (так, інсектициди змиваються в водну фауну), виявляють негативний вплив на здоров'я людини, особливо для чутливих осіб та дітей.
Застосовуючи засіб (фумігатори, дим чи спрей) з цими синтетичними елементами, ви опосередковано їх вдихаєте, вони можуть попасти на слизові, далі ця отрута абсорбується організмом. Цей удар бере на себе печінка, яка намагається очистити організм людини.

В якості альтернативи пропонуємо використовувати ефірні олії, які відлякують комах. Їх дія м'яка, менше тривала, але точно безпечніша, через потужний аромат. Крім того, молекули ефірних олій є природними речовинами, організм їх добре сприймає та метаболізує, окрім індивідуального несприйняття.
Можна чаклувати з ефірними олійками, бо їх не можна наносити безпосередньо на шкіру, треба розводити у базових олійках або додавати у крем….

Або, скористатися першим справжнім натуральним засобом, який створив український виробник, спрей від комарів Zanzara Agor, що містить:

🌿  лише натуральні компоненти та зелені консерванти;

🌿  підходить для діток від 1,5 року;

🦟 відлякує комарів, мошку та кліщів протягом не менше 2 годин.

Безпечний засіб від комарів створений на основі гідролату гвоздики, з ефірними маслами цитронели, розмарину, чайного дерева, лаванди - основні інгредієнти, що відлякують комах. 

Перед використанням спробувати на ліктьовому згині. Можна наносити на одяг і шкіру, уникати попадання в очі.

Якщо ж все таки покусали, то зменшити свербіж від укусу комара, почервоніння, бажання розчесати рану допоможе Віват!