Каталог товарів

У нашому асортимент представлені тільки етичні та екологічні бренди, тобто це виробники, засоби яких:

  • не тестують свою продукцію на тваринах;
  • не містять тваринних інгредієнтів;
  • не шкодять людині і навколишньому середовищу і не містять критичних консервантів.

Більшість товарів веганського напрямку, за винятком деяких косметичних засобів з бджолиним воском або яєчними інгредієнтами.

Якщо ви продивляєтеся товари бренду і знаєте, що у нього є наприклад, мило з бичачої жовчю, в нашому асортименті воно буде відсутнє. Рівно як і не побачите товари в складі яких протеїни шовку, колаген, черепашки або молюски.

Як перевірити етична продукція чи тестується вона на тваринах?

1) присутність на упаковці товару символу незалежної сертифікаційної організації, наприклад, Cruelty Free, Not Animal Testing, Vegan - але це стосується лише імпортних товарів. В Україні на сьогоднішній день, такі організації відсутні.

2) вітчизняні виробники натуральної косметики або засобів, які усвідомлено пишуть, про те, що не тестують свої товари на тваринах, і їм можна вірити. Адже в складі зрозумілі складникі з косметичних жирних, ефірних масел або мінеральних компонентів!

3) деякі екологічні або органічні міжнародні сертифікати (BDIH, COSMOS-standard та інші) автоматично мають на увазі відмову від тестування на тваринах і наявність інгредієнтів тваринного походження.

Вибір етичної і екологічної косметики легко робити з Еколюбом :)

Синтетичні миючі засоби (СМЗ) для дому можуть викликати алергію та дерматити, тому що, вдихаючи їх пари і «носячи» їх на шкірі, вони постійно «напружують» ваш організм, бажаючи від них позбутися. І, накопичуючись в організмі роками вони несуть шкоду ендокринній системі, знижують фертильність, сприяють незворотнім алергічним проблемам.

Безумовно, всі про це знають, СМЗ в таких кількостях, як вони використовуються в сучасному світі, завдають шкоди навколишньому середовищу, особливо водним ресурсам. Можна звичайно перейти в крайність, використовувати тільки соду, сіль, оцет і гірчицю, але ваші руки не подякують за таке і це прибирання вимагає більше часу. До того ж, сода негативно впливає на квартирні водостоки і септики в приватних будинках. А дешеве господарське мило в мас-маркетах зовсім не екологічне, почитайте тут.

Як розуміти, що засоби для прання і прибирання будинку екологічні?

1) на етикетці товару є відповідний символ сертифікаційної організації, незалежної звичайно, наприклад, Ecocert, ICEA, NCP Nature Care Product, EcoGarantie, BDIH, Cosmos, Global Organic textile Standard;

2) розбиратися зі складниками особисто: оскільки згідно законодавства України, склад пишеться у вигляді назви ПАР, їх % співвідношенні, і потрібно самому шукати первинну інформацію про походження ПАР. Тому що аніонні ПАР (а-ПАР) з кокосового масла вважаються екологічними, а ось а-ПАР з нафти вже не є такими.

3) асортимент Еколюбу включає тільки екологічні та органічні засоби!

У нашому інтернет-магазині Ви можете скористатися фільтром товарів в кожній категорії, вибрати:

- клас сертифікації або відібрати товари з конкретним сертифікатом;

- тип або призначення засобу, або конкретний бренд тощо.

У картці кожного товару, є вкладка Характеристики, де вказані додаткові властивості: сертифікація, країна виробник і т.п. Ми постійно працюємо над актуальністю даних про кожен товар і доповнюємо інформацію.

Приємного вибору екотоварів!

Відібрані товари за складом, а не просто з назвою
Відібрані товари за складом, а не просто з назвою "натуральний" або приставкою "еко"
Етичні товари - не містять елементи вбивства тварин, не тестуються на тваринах
Етичні товари - не містять елементи вбивства тварин, не тестуються на тваринах
Принцип зеленого офісу,
Принцип зеленого офісу, "reuse" и "upcycling" пакування. Соціальна відповідальність (проактивність, чесність, доброчинність)
Безкоштовна доставка по Україні від 1000 грн. Самовивіз з офісу м.Київ
Безкоштовна доставка по Україні від 1000 грн. Самовивіз з офісу м.Київ